Aktywny wypoczynek na tarasie Barki Tumskiej!

Kiedy?: 
niedziela, 26 Lipiec, 2015 - 11:00

Fitness i koktajl białkowy ZA DARMO? To możliwe tylko na Barce Tumskiej. Pływająca restauracja zaprasza w każdą niedzielę o 11:00 do końca sierpnia. Fitness na Barce prowadzony jest przez doświadczonych i cenionych instruktorów z Jupiter Sport.

Woda, ręcznik, strój sportowy i dobry humor – to jedynie co jest potrzebne, by ćwiczyć w klimatycznym miejscu na tle Ostrowia Tumskiego.

Czym jest Barka Tumska? To niezwykła pływająca restauracja zacumowana na Odrze pomiędzy wyspami zabytkowego Ostrowa Tumskiego. Uruchomiona kilka lat temu niezmiennie czaruje gości swoim klimatem. Barka Tumska to jedyna tego typu restauracja na wodzie we Wrocławiu. To miejsce zupełnie unikatowe.

Barka posiada trzy pokłady, które zostały zaaranżowane tak, by w pełni oddać zróżnicowany charakter każdego z nich: kawiarni zlokalizowana została na tarasie widokowym, Restauracja Blue Marine i Mesa Oficerska na pokładzie środkowym, z kolei Pub Tawerna wraz z Mesą Kapitańską na pokładzie dolnym.

Barku Tumska pamięta także o najmłodszych, dla których stworzono specjalny kącik piracki!

Wejście na pokład Barki Tumskiej możliwy jest od strony Hotelu Tumskiego – i rzeki, stanowiąc jednocześnie małą przystań dla jednostek pływających po Odrze.

Back to Top