A może jakaś kawka?

Hej Studenty i nie tylko!

Czy ktoś z Was poleci mi jakąś pyszną odmianę kawki?
Ostatnio złapała mnie faza ( być może że chwilowa) ale mocna na kawy i zacząłem sobie próbować różnych smaków. Czekam na propozycje gdyby ktoś chcał coś zaproponować :)

Studenty prawdziwe to piją tylko rozpuszczalną bo na inne nie stać, a studenty obecne to chodzą po kawiarniach, ale tylko tych TOP OF THE TOP :P

Ja pije tylko czarną i bez cukru. Wtedy kawa musi mieć naprawdę dobrą jakość, bo ani cukier ani mleko nie zakryją fuszerki producenta :)

Z Kawą jest jak z piwem. Piwo najlepsze chmielowe z goryczą, kawa najlepsza czarna. Ja piję kawę z ekspresu i nie wyobrażam sobie innej. Jak pije takie zwykłe siki u kogoś będąc to doceniam swój gadżet od którego włączenia zaczyna się każdy mój dzień :)

Ja w ogóle nie piję kawy bo jest niezdrowa. Lepiej wypić pysznej herbaty. :)

Ja preferuje różne mieszanki kawowe. W sensie mieszanki ziaren.
Zamawiam je z dosyć znanej w sieci palarni Blue Orca coffee ( https://www.blueorcacoffee.pl/) i naprawdę mają spoko smaki.
kurierem wysyłają Ci z domu, więc nawet tyłka nie musisz do sklepu ruszać.

Kawa z maka!

We Wrocławiu to tylko kawa w https://sklep.etnocafe.pl/. Mają sklep w okraglaku, niedaleko Renomy. Moim skromnym zdaniem najlepsza kawa, a ich zimne Cold Brew to w ogóle miazga, jak się człowiek smazy na Piłsudskiego :D

A może ktoś poleci jakąś dobrą kawiarnię we Wrocławiu? 

Hejka. Studentem nie jestem, przynajmniej nie akademickim, tak czy siak, łapię się.
Jeśli chodzi o pyszną kawkę, to gorąco polecam India Monsooned Malabar. Selekcja ziaren, to wiadomka, ale dodatkowo jest wystawiana na działanie spraw monsunowych, czemu zawdzięcza swój intrygujący smak i aromat. Piłem sporo kawek, ale ta od lat zdecydowanie, za każdym razem świeżo mnie zachwyca. Pozdrawiam

ALEXA 27.10.21:

Lubię kawę, ale też nie ma co z nią przesadzać. Wiecie ona wypłukuje z naszego organizmu cenne właściwości. Jak pić to najlepiej wodę i jeszcze w dodatku alkaiczną. Chociażby ID'EAU https://ideau.pl/ - to wysokiej jakości woda, która jest całkowicie naturalna i bezpieczna dla naszego zdrowa. Daje ona mnóstwo cennych właściwości organizmowi, dlatego warto ją spożywać.

Back to Top