Gdzie kupujecie kosmetyki?

Hej, gdzie kupujecie kosmetyki? W Rossmanie, Hebe, w internecie?

Mnie promocje przyciągają jak magnes, więc raczej w rossmanie. Teraz jest fajna promocja na balsamy do ciała firmy Evelnie a one są mega skuteczne w nawilżaniu, kupuję od lat balsamy do ciała tej firmy różne rodzaje. Zamówiłam online, bo do tego rossmann namawia, microbione protection dla skóry odwodnionej, bo po zimie zawsze muszę stosować więcej kremów nawilżających

Ja bardzo często kupuję kosmetyki w sklepie wielobranżowym. Jakoś do drogerii mi nie po drodze, ale przekonałam się, że dobre jakościowo kosmetyki można znaleźć niemal wszędzie, tylko trzeba patrzeć na opisy i składy, a nie tylko na logo marki. Warto w czasie cotygodniowych zakupów spożywczych zajrzeć do alejki z kosmetykami, bo można tam znaleźć świetne produkty. A jeśli nie chcemy tracić czasu na szukanie ich bezpośrednio w sklepie, to można przejrzeć ofertę, choćby na stronie www.kaufland.pl i tam zobaczyć, co akurat jest w korzystnej cenie. Teraz jest to dla mnie bardzo wygodna opcja, bo faktycznie wolę ograniczać czas spędzony w dużych sklepach, a dzięki temu wiem czego konkretnie szukać :)

Z okazji black friday poznałam ten sklep internetowy: https://horex.pl/black_friday.html i tutaj zamawiam bo mają ogroooooomhy wybór, zawsze znajdę to czego szukam. w supermarketach typu kaufland nie kupuję a do drogerii mam daleko i nie zawsze po drodze :)

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top