Ostatnie komentarze

 • Odpowiedz: Wrocław na Weekend - miasto mostów, krasnali i rowerów   4 dni 1 godzina temu
  też właśnie czytałem o tych krasnalach tutaj http://cowewroclawiu.pl/rzecz-wroclawskich-krasnalach/ , nawet powiem Wam chcieliśmy pojechać z żoną. My jesteśmy ze Śląska, ale serce bardzo mocno związani z Wrocławiem. Jak pojawi się podobne wydarzenie to będziemy na sto procent.
 • Odpowiedz: Sala weselna w dolnośląskim   1 tydzień 7 godzin temu

  Moje wesele było w Niemczy, w sali Austeria Niemczańska. To taka fajna, elegancka sala, obok zaraz jest też hotel. Miejsce bardzo eleganckie, menu mają tam bogate i smaczne ;) Wszyscy goście moim zdaniem bawili się naprawdę dobrze :)

 • Odpowiedz: Ta ostatnia niedziela. Kto zapłaci za zakaz handlu?   3 tygodnie 3 dni temu
  Ja to proponuję przestać tak przejmować się tymi niedzielami bez handlu. Macie przecież internet. Sama robię tak zakupy od dłuższego czasu, a jeszcze teraz, gdy weekend to praktycznie mój jedyny wolny czas, to przeniosę się zupełnie na internet. Warto oglądać outlety, ostatnio robię kobiece zakupy na stronie https://www.limango-outlet.pl/odziez-damska . Często znajduję produkty w dobrej cenie, takie jak ta koszulka https://www.limango-outlet.pl/sheego/koszulka-w-kolorze-granatowym-ze-wzorem-2-6550574 . Kupiłam koszulkę i jestem z niej mega zadowolona, a widziałam podobną właśnie w galerii w o wiele wyższej cenie. Bez galerii w niedzielę da się żyć.
 • Odpowiedz: Self Storage we Wrocławiu   3 tygodnie 6 dni temu

  Zależy jaki schowek wynajmiesz. I motocykl idzie zmieścić.

 • Odpowiedz: Self Storage we Wrocławiu   4 tygodnie 1 dzień temu

  A da radę w tym Less Mess np rower schować? To spory problem, bo piwnica nie wchodzi w grę więc muszę go trzymać w przedpokoju.

Back to Top