Ostatnie komentarze

 • Odpowiedz: Self Storage we Wrocławiu   1 dzień 55 minut temu

  jeśli nadal ktoś w potrzebie to ja serdecznie polecam, bardzo miła obsługa, to raz, możliwość transportu dwa , sklep online z wszelkimi akcesoriami do przechowywania trzy, bardzo spoko ceny, można tak wyliczać i wyliczać, jednym słowem polecam bo widzę że i masa ludzi się już poznała i jest zadowolona

 • Odpowiedz: Self Storage we Wrocławiu   1 dzień 58 minut temu

  no właśnie, mają schowki 0,5m2 i takie ponad 15m2 także wystarczy sobie zajrzeć na stronę albo zadzwonić za friko i dopytać o powierzchnię i cene ;)

 • Odpowiedz: Self Storage we Wrocławiu   1 dzień 1 godzina temu

  prawda prawda, bardzo solidna i rzetelna firma, kolega korzystał i mówi, że najlepszy selfstorage z jakim miał do czynienia ;)

 • Odpowiedz: Sala weselna   5 dni 10 godzin temu

  Z mojej strony mogę z czystym sumieniem polecić Hotel Brochów. Sam tam organizowałem przyjęcie weselne i jestem mega zadowolony z miejsca i organizacji imprezy.

 • Odpowiedz: Sala weselna   5 dni 10 godzin temu

  Jeżeli szukasz miejsca gdzie zrobić wesele, to mogę Ci polecić Hotel Stara Garbarnia pod Wrocławiem. Jest to przede wszystkim bardzo eleganckie miejsce. Byłam tam dwa razy na weselu i imprezie rodzinnej i muszę przyznać, że wszystko udało się perfekcyjnie, a obsługa na bardzo wysokim poziomie.

Back to Top