Internet dolny śląsk

Cześć, interesuje mnie założenie szybkiego internetu, najlepiej kabel na Dolnym Śląsku. Konkretnie mieszkam w Gałowie. Infrastruktura w okolicy dość słaba, więc trochę nie wiem, do kogo się zgłosić. Standardowego mobilnego internetu z sieci komórkowej nie chcę, bo mam złe przeżycia.

Mam UPC i przez cały okres umowy zauważalna awaria była chyba tylko raz..a prędkość bez zarzutu (Bajana)..problem moze byc jedynie jak chcesz się pzeniesc z tym internetem w inne miejsce..bo jak na nowym mieszkaniu nie ma mozliwości swiadczenia usług przez UPC to nie masz możliwosci rozwiązać wczesniej umowy..

W Lutynii ciężko mi było znaleźć szybki internet, głównie pod potrzeby firmowe. Wykonuję sporo zleceń zdalnych, a dotychczasowy net w kratkę chodził. Przeniosłem się do Martela i mam absolutny spokój, też z rozliczeniami, bo umowa prosta i bez problemu można sobie pozmieniać pakiety, jak masz potrzebę.

Jeśli chcesz dobrego dostawce to ja polecam rozglądnąć sie za lokalnym nie za dużym koncernem który dba o każdego klienta a nie tylko o swój portfel, od 3 lat korzystam z firmy www.airmax.pl i nie moge powiedzieć na tą firmę złego słowa.

http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl

Ja ze swojej strony powiem tak – jeśli chodzi o przyłączenie do sieci domów do których naprawdę trudno jest z internetem dotrzeć to podpowiem Martel. W moim przypadku zdali egzamin na piąteczkę z plusem. Szybki montaż, porządna jakość transferu, nic się nie rwie, nie przycina, oby tak dalej to wyglądało (wziąłem od razu umowę na 24 m-ce). Co do ceny to podchodzą do tematu indywidualnie , wiadomo że każda nieruchomość i lokalizacja jest inna, więc też koszty przyłączenia będą się różnić.

Też mogę polecić wspomniany wcześniej airmax.pl, po kilku latach korzystania, dobra jakość i korzystne ceny.

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top