Zakład Pogrzebowy

Forum: 

Dzień dobry, do końca dnia muszę podjąć decyzję o wyborze zakładu pogrzebowego. Biorę pod uwagę zakład roch-abel, bo kiedyś byłem na pogrzebie organizowanym przez ten zakład i nie miałam żadnych uwag, ale teraz jestem w innej sytuacji i chce mieć pewność, że zakład, który wybiorę będzie najlepszy. Czy możecie polecić jakiś zakład? Jeśli nie zakład to chociaż kwiaciarnie albo lokal, gdzie zorganizuję stypę. Będzie to dla mnie bardzo pomocne.

Mogę Ci polecić zakład który choć nie jest z Wrocławia tylko z Grudziądza Animus, ale są otwarci także na zlecenia z innych regionów Polski. Sama korzystałam z ich usług i mogę stwierdzić, że są profesjonalni i rzetelni.

Jeśli pogrzeb ma być z urną, a nie trumną, to polecam zakład pogrzebowy z własnym krematorium jak olimp. Bardzo profesjonalni pracownicy i ogromnie pomocni jeśli chodzi o kwestie formalne.

Najlepiej samemu wybrać zakład, który będzie odpowiadać wszystkim naszym wymaganiom. Ja używałam kiedyś takiego portalu funer, na którym wybrałam Wrocław, a po tym wyświetliło mi wszystkie zakłady w moim mieście. Już na pierwszy rzut oka wiedziałam, które są lepsza, a które gorsze i wybrałam po max 20 minutach najlepszy dom pogrzebowy.

Organizacja pogrzebu to przykra sprawa, ale formalności jakoś trzeba załatwić… Wiem, co czujesz, bo całkiem niedawno miałam ten sam dylemat. Po namyśle wybrałam polecany wśród znajomych dom pogrzebowy Hreczuch i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Zajmują się kompleksową organizacją, w tym oczywiście pomagają przy kwestiach urzędowych, więc masz wsparcie w trudnej chwili.

Najlepiej to z takich usług korzystać jak najrzadziej ;( Ja bardzo źle wspominam załatwianie takich spraw. 

Back to Top