Self Storage we Wrocławiu

Cześć, szukam jakiegoś dobrego self storage we wrocławiu. Na sierpień będę się przeprowadzał i trochę miejsca mi będzie potrzeba. Nigdy z takich rzeczy nie korzystałem, ale wygląda ciekawie. Co polecacie?

mam troche kilometrów do less mess, ale warto ze względu na standard

Jak chcesz najlepszą firmę to we Wrocławiu jest sprawdzona Less Mess Storage, mam magazyn od 4 miesięcy , umowa podpisana w 10 minut rabat na cały okres użytkowania bez kart bez ograniczeń, a do tego przy licznych paczkach zawsze można liczyc że paie z recepcji odbiorą ,

Osobiście nie znam lepszej firmy niż Less Mess Storage

Polecam less mess storage, wynajmuję tam od niedawna i nie wiem jak do tej pory udało mi się upychać te rowery i sanki i wszystkie inne przydasie w moim małym mieszkanku ;)

ja również nalezę do grona zadowolonych klientów less mess storage :) na początku znałam ich tylko dlatego, że firma w której pracuję wynajmuje tam magazyn na różne dokumenty i szpergały biurowe, i czasem tam podjeżdżałam. a później zaczęłam się zastanawiać że to całkiem dobre rozwiązanie i podpisałam z nimi umowę na osobę prywatną. trzymam tam wszelakie sprzęty sportowe, kilka kartonów z przydasiami. na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż piwnica w bloku, z której bardzo łatwo coś ukraść

Ja również polecam Less Mess Storage, ze wzgledu na wlasnie staly dostep bo 24/h tak jak wyzej wspomniano, super poziom zabezpieczen i ogolnie bezpieczenstwa, stala temperatura i mila obsluga. Ja korzystam z oddzialu w Kryspinowie :)

No muszę pogratulować żaden self storage nie ma cen na swojej stronie a tu proszę opcja zarezerwuj i iwesz za ile jaki rabat Brawo Less Mess Storage

super jest ten less mess, naprawdę. sprawdziłam ich bo mają najwięcej pozytywnych opinii i sama teraz rozumiem dlaczego i wcale mnie to nie dziwi. warunki przechowywania bardzo dobre, obsługa w pełni profesjonalna, do tego na stronie opcja z rezerwacją i od razu widocznymi cenami- też bardzo na plus, świetna firma!

Również polecam less mess, wystarczyło mi 1,5 na graty. Rezerwacja jest online, na miejscu można zobaczyć jak to wygląda.
Czysto i fachowo :)

My w 1 super sprawa najlepsza komórka lokatorska jaką można sobie wymażyć
Polecam Less Mess Storage jako kórka lokatorska

Jakiś czas temu na Bielanach powstała firma która właśnie oferuje usługi self storage. Skorzystałem z ich usług bo akurat byłem w trakcie przeprowadzki. Z pewnością mogę ich polecić. Obsługa przemiła, zaoferowali transport a sprawy papierkowe przebiegły błyskawicznie. Z tego co wiem mają sporo różnych wielkości kontenerów a cena jest na prawdę bardzo przystępna. Jakby ktoś chciał się zapoznać wrzucam link ;)
https://magazynykontenery.pl/

Polecam less mess storage!!!

Strony

Post new comment

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Both <img> and <iframe> elements are lazy-loaded.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Back to Top